Łóżka do rehabilitacji – oferta, cena, opinie

Łóżka rehabilitacyjne w znacznym stopniu podnoszą komfort życia osób niepełnosprawnych i chorych – zarówno pod względem codziennych czynności, jak i ćwiczeń, które pomagają utrzymać lub zwiększyć sprawność. Aby zmaksymalizować korzyści płynące z ich użytkowania, warto postawić na modele produkcji uznanych marek, które dużą wagę przykładają do jakości oraz solidności konstrukcji. W połączeniu z dobrym materacem zapewniają wygodę i zapobiegają niepożądanym konsekwencjom długotrwałego przebywania w pozycji leżącej.

Łóżka rehabilitacyjne
obrazek prezentujacy

Łóżka do rehabilitacji – użyteczność

W przypadku osób obłożnie chorych lub niepełnosprawnych łóżko do rehabilitacji to konieczność. Bez niego funkcjonowanie pacjenta jest znacznie utrudnione, a jego stan może się pogorszyć. Warto wiedzieć, że takie łóżka dają choremu możliwość samodzielnego sterowania pozycją, co gwarantuje wygodę i komfort wykonywania pożądanych czynności. Co więcej, łóżka wyposażane są w kółka, dzięki którym transport pacjenta staje się znacznie usprawniony. Jak widać, takie rozwiązanie wiele ułatwia zarówno osobie chorej, jak i jej opiekunom.

Łóżka do rehabilitacji – gdzie kupić?

Dużym uznaniem i zaufaniem w kwestii łóżek do rehabilitacji cieszy się firma Ronomed, w której ofercie znajdziemy wyłącznie takie modele, które wyróżniają się dobrą jakością. Na nią składają się z kolei solidna konstrukcja, niezawodny mechanizm regulacji oraz możliwość wyposażenia łóżka w przydatne akcesoria, takie jak dodatkowe barierki, a także stolik bądź szafkę. Wszystkie modele są w pełni przystosowane do użytku domowego, dzięki czemu zarówno chory, jak i jego opiekunowie mogą czerpać maksimum korzyści z ich użytkowania.

Łóżka do rehabilitacji – cena

Klienci sklepu Ronomed cenią ofertę za doskonały stosunek jakości do ceny oraz szereg innych, niezaprzeczalnych atutów. Warto przy tym pamiętać, że choć łóżko do rehabilitacji to niemały wydatek, poprawa jakości życia chorego w pełni to wynagradza. Co więcej, należy zauważyć, że dobra jakość wykonania przekłada się na wieloletnią żywotność, co czyni zakup opłacalną inwestycją na każdym poziomie. Łóżka rehabilitacyjne oferowane przez sklep Ronomed doceniają zarówno użytkownicy prywatni, jak i profesjonalne szpitale.

Kup łóżko rehabilitacyjne!

Łóżka do rehabilitacji – opinie klientów

Łóżko z Ronomed kupiliśmy dla mojej mamy pół roku temu. Od tego czasu jej samopoczucie znacznie się poprawiło, ma też więcej motywacji do zajmowania się różnymi rzeczami dzięki możliwości regulacji łóżka. Świetna jakość. Serdecznie polecam!


Kasia

Łóżko jest bardzo wygodne i mogę łatwo regulować pozycję. Dzięki temu wszystkie czynności stają się łatwiejsze, a ja czuję, że znowu mogę się nimi cieszyć. Konstrukcja jest solidna, a dzięki kółkom łatwiej jest przesuwać łóżko. Dobra, uczciwa cena.


Waldek

Jako opiekunka osób starszych mam do czynienia z różnymi łóżkami medycznymi. Niektóre mechanizmy mimo nowości zacinają się tutaj nie ma z tym żadnego problemu. Na plus różne udogodnienia i dodatkowe funkcje dzięki czemu praca z pacjentem jest przyjemniejsza


Joanna

Opieka nad siostra przysparzala nam nieco problemow zanim kupilismy lozko do rehabilitacji. Teraz siostra moze sama zmieniac pozycje i wykonywac rozne czynnosci bardziej swobodnie. Transport tez jest latwiejszy. Bardzo dobra jakosc. Polecamy


Maria